POLECAMY

Suknia Ślubna Euforia Maggio Ramatti roz. 36-38

Cena: 1400 zł (do negocjacji)
Suknia Ślubna Euforia Maggio Ramatti roz. 36-38

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Witam,

Przedmiotem mojej aukcji jest prześliczna suknia ślubna Euforia włoskiego projektanta mody MAGGIO RAMATTI ESPOSA.

Suknia jest z kolekcji tegorocznej i została zakupiona w Warszawskim salonie Młoda Para przy ul. Świętokrzyskiej. Cena sklepowa nowej sukni to 4 500 zł. Ze względu na to, że suknia jest z tegorocznej kolekcji nie ma jej zdjęć jeszcze w Internecie ale są zdjęcia jej poprzedniczki o nazwie Diamond, która różni się tylko brakiem ramiączek.

Suknia jest w kolorze delikatnego ecru. Posiada piękny tren, który łatwo się podpina. Przepiękne falbany w stylu Włoskim oraz koronkowy gorset wykończony ramiączkami tworzą przepiękną, niepowtarzalną całość o niespotykanym uroku i delikatności zachowując jednak to coś …, co może stworzyć tylko Włoski projektant :)

… kwintesencją tej sukni jest zmysłowe trójkątne wycięcie na plecach. Krzyżowe sznurowanie gorsetu nadaje nutę zmysłowości, przez co całość porusza subtelnością i smakiem.

Atutem sukni jest jej lekkość i oczywiście w miarę możliwości wygoda poruszania.

Suknia była noszona raz - na moim ślubie i weselu :)

Suknia w rozmiarze 38-40 (dla jeszcze nie wtajemniczonych jest to rozmiar zwykłej garderoby 36/38). Suknia jest sznurowana, dlatego łatwo dopasować ją do figury.

Wzrost 161 plus 8 cm obcas.

Możliwość przymiarki w Warszawie.

Podaje telefon 519-123-286

Zapraszam serdecznie

Dane kontaktowe

  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)