POLECAMY

SUKNIA ŚLUBNA DLA KOBIETY W CIĄŻY LUB PUSZYSTEJ ;-)

Cena: 1200 zł
SUKNIA ŚLUBNA DLA KOBIETY W CIĄŻY LUB PUSZYSTEJ ;-)

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Mam do zaoferowania subtelną, śnieżnobiałą suknie ślubną. Suknia jest w rozmiarze 38-40, jednak jest trochę więcej miejsca na brzuszek ;-) Nadaję się ona zarówno dla kobiety w ciąży jak i dla kobiety z nieco bardziej puszystym brzuchem. Z powodu tzw. fartuszka dyskretnie maskuje brzuch. Z tyłu jest sznurowana, wiec bez problemu może dopasować się każdego rodzaju talii i rozmiaru brzuszka. Przez tkaninę (INTELIGENTNA TAFTA) z jakiej jest wykonana jej wartość wynosi ok. 2800zł. Ja natomiast ze względu na to, że jest używana (TYLKO 1 RAZ) wystawiam ją za 1200 zł. a do sukni dorzucam bolerko również wykonane z inteligentnej tafty, halkę z kółkiem oraz welon.
Wiem jak ciężko dostać suknię w ciąży, dlatego myślę, że moja oferta jest idealna dla kobiety w ciąży. Suknia jest prana, więc jest w stanie idealnym. Istnieje możliwość przymiarki w Warszawie po wcześniejszym skontaktowaniu się pod nr:
kom. 510-495-415 lub GG 9749865.

Dane kontaktowe

  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)