POLECAMY

Suknia ślubna Divina Sposa 2012 Poznań

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Mam do zaoferowania przepiękną francuską suknię ślubną DIVINA SPOSA 2012 IVORY WHITE (DS. 122-16). Styl hiszpański, dół sukni to dużo asymetrycznych falban, plisowanych niestandardowo wykończonych, pięknie się układają, w sukni bardzo efektowne są plecy ozdobione koronką, która tworzy naramki do gorsetu, gorset został ozdobiony po lewej stronie koronką. Suknia wywarła ogromne wrażenie na gościach :) jest bardzo wygodna. Do sukni została wszyta halka z kołem, tren sukni odpinany jest na guziczki i do tańca na sali został ściągnięty.
Suknia została dopasowana na wzrost 167cm + 5cm obcas. Suknia została zakupiona w salonie Madleine w Poznaniu cena sukni w salonie 5600zł.
Proponowana cena sprzedaży wynosi 2800 zł (50% ceny). Suknia jest do odbioru w Poznaniu, możliwość jej odbioru będzie w dniu 10.12 oraz w okresie między świetami BN i sylwestrem. Wynika to z faktu, że była Panna Młoda będzie wtedy w Poznaniu;)
Suknię można obejrzeć w katalogu producenta:http://www.thesposagroup.fr/2012/divina-sposa.pdf strona 32 i 33
Kontakt pod adresem email: otherside87@interia.pl oraz pod telefonem 791 641 359 (po południu/wieczorem). Asia

Dane kontaktowe

  • Województwo: wielkopolskie
  • Miejscowość: Poznań
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)