POLECAMY

Suknia Ślubna Cymbeline - Estella

Cena: 2000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Suknie ślubne / Sprzedam
  • Nr ogłoszenia: 93489
  • Data zamieszczenia: śro, 2 maj 2012
  • Rozmiar: 38
  • Wzrost: 166+/-

Opis ogłoszenia

Witam wszystkie przyszłe Panny Młode ;)!
Mam do sprzedania piękną, łączącą modę, a zarazem elegancję suknię ślubną firmy Cymbeline – model Estella. (Nowiutka prosto z salonu, kolekcja 2011r – używana oczywiście tylko przeze mnie).
Suknia przede wszystkim bardzo leciutka i wygodna, co jest niezmiernie ważne spędzając w niej caaałą noc;) Nowoczesna ale również zmysłowo – romantyczna. Ja osobiście czułam się w niej jak królewna…;)! Zresztą osądzicie same w praktyce;) Serdecznie zapraszam już dziś do kontaktowania się ze mną na podany poniżej adres w celu umówienia spotkania i ustalenia szczegółów. Mój ślub odbył się w lipcu 2011r. Teraz kilka ważnych informacji:
Firma: Cymbeline (kolekcja 2011r)
Model: Estella
Kolor: Ecru
Rozmiar: 38 (oryginalny rozmiar 38, suknia delikatnie dopasowana do mnie jednakże salon prowadzi na tyle elastycznie przeróbki, że w miarę potrzeb istnieje możliwość np. odwinięcia dołu w celu przedłużenia sukni, bądź boków aby nieco poszerzyć. )
Suknia jest w świetnym stanie, podczas imprezy nie odniosła żadnych obrażeń (tak jak i Pani Młoda;)) Rzecz jasna biorę pod uwagę, iż jest to już suknia „używana” tak więc cena oczywiście znacznie niższa niż cena z salonu. Zależy mi na obopólnym zadowoleniu - nie będzie problemu co do ustalenia ceny:)
Haleczkę dodaję Wam zupełnie gratis  !!!
Proszę o kontakt drogą mailową, bądź tez na życzenie podam numer telefonu pod którym będziemy mogły porozmawiać o szczegółach.

KONTAKT: jewellery1@o2.pl
Pozdrawiam Was i czekam na wiadomości;)
Ania

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Kraków
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)