POLECAMY

Suknia Ślubna Cymbeline - Estella

Suknia Ślubna Cymbeline - Estella

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Suknie ślubne / Sprzedam
  • Nr ogłoszenia: 79684
  • Data zamieszczenia: pią, 8 lip 2011
  • Rozmiar: 38
  • Wzrost: 166cm +/-

Opis ogłoszenia

Witam wszystkie Panny Młode!
Mam do sprzedania piękną, łączącą modę, a zarazem elegancję suknię ślubną firmy Cymbeline – model Estella. (Nowiutka prosto z salonu, kolekcja 2011r – używana będzie oczywiście tylko przeze mnie).
Suknia przede wszystkim bardzo leciutka i wygodna, co jest niezmiernie ważne spędzając w niej caaałą noc Nowoczesna ale również zmysłowo – romantyczna. Ja osobiście czuję się w niej jak królewna… Zresztą osądzicie same w praktyce;) Serdecznie zapraszam już dziś do kontaktowania się ze mną na podany poniżej adres w celu umówienia spotkania i ustalenia szczegółów(ponieważ obecnie jestem w Dublinie). Mój ślub odbędzie się w lipcu br. a potem suknia do waszej dyspozycji. Teraz kilka ważnych informacji:
Firma: Cymbeline (kolekcja 2011r)
Model: Estella
Kolor: Ecru
Rozmiar: 38 (oryginalny rozmiar 38, suknia delikatnie dopasowana do mnie jednakże salon prowadzi na tyle świetnie przeróbki, że w miarę potrzeb istnieje możliwość np. odwinięcia dołu w celu przedłużenia sukni, bądź boków aby nieco poszerzyć. )
Cenę oczywiście ustalamy w oparciu o cenę w salonie oraz stan sukni (uwierzcie, że zależy mi na pozostawieniu jej w jak najlepszym stanie oraz na obopólnym zadowoleniu zarówno waszym jak i moim ;)). Rzecz jasna biorę pod uwagę, iż będzie już wtedy suknią „używaną” tak więc cena oczywiście znacznie niższa niż cena z salonu. (Oryginalna cena z salonu 5300zł +haleczka 200zł).

Pozdrawiam was kobitki i czekam na wiadomości
Ania

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Kraków
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)