Cena: 850 zł
Suknia ślubna

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Długość sukienki 135 cm ( mierząc od pach do ziemi , mój wzrost 172 cm+6cm buty)
Długość halki to 108cm, mierząc od pasa ( 70cm, możliwość przeszycia guzika w celu lekkiego pomniejszenia lub poszerzenia) w niej znajduje się koło.
Sukienka posiada z tyłu bardzo ładne wiązanie, które biegnie aż do lini pośladków, dzięki czemu może pasować do różnej figury , ale warukiem jest szerokość w biodrach max 94 cm, gdyż w tej części sukienka jest dopasowana i nie ma mozliwości jej poszerzenia.
Przód sukienki został wykonany w kształcie serca ( biust 92cm, ale ze wględu na wiązanie jest możliwość dopasowania do innego wymiaru), poniżej wszyto bardzo ładną koronkę z kamyczkami, która pięknie wkomponowywuje się w sukienke i podkreśla jej urok. Koronka jest również widoczna w dolnej części sukienki jak również w okolicach wiązania na plecach jak i w okolicach pośladków.
Do sukienki dołanczam welon, w który także zostaly wszyte delikatne kamyczki , jak i bolerko ze stójka w okolicy szyji, którego rękawki zostały wykończone taką samą koronką jaka jest widoczna na sukience.

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Kraków
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)