POLECAMY

Suknia Herm's Acanthe - Czuj się wyjątkowa!

Cena: 1750 zł (do negocjacji)
Suknia Herm's Acanthe - Czuj się wyjątkowa!

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Suknie ślubne / Sprzedam
  • Nr ogłoszenia: 80688
  • Data zamieszczenia: pon, 25 lip 2011
  • Rozmiar: 34
  • Wzrost: 161

Opis ogłoszenia

Moja droga,

za niedługi czas czeka Cię magiczny dzień, moc życzeń i ogrom pozytywnej energii, kiedy będziesz wspólnie przeżywać własne Święto, a w zasadzie i już wtedy... Wasze Święto, z bliskimi i przyjaciółmi.

Czas przygotowań w miarę zbliżania się ten szczególnej daty jest jednocześnie ekscytujący i często też gorący od listy rzeczy do zrobienia. To zrozumiałe, że gdy przychodzi czas na podjęcie decyzji co do sukni, w której poczujesz się piękna i wyjątkowa, jednocześnie mając pewność, wygody i swobody ruchu, chcesz żeby ta szczególna sprawa była załatwiona bez problemów. Tak abyście zarówno, Ty, jak i osoba lub osoby, z którymi będziesz suknię wybierać, byli zadowoleni i spełnieni, a jego spojrzenie gdy Cię po raz pierwszy zobaczy, mówiło z całych sił to co chciała byś w takiej chwili usłyszeć.

Zerknij na poniższe zdjęcia i zdecyduj o sukni dla siebie. Zdjęcia zostały zrobione zarówno przy naturalnym świetle dziennym, oraz żarówkowym, tak abyś już po samych fotografiach mogła zobaczyć jak pięknie suknia prezentuje się w różnych warunkach, a tych w ślubny dzień będzie wiele. Dołączone są także zdjęcia od znanego producenta, firmę Herm's, abyś dostrzegła, że suknia wygląda świetnie nie tylko na modelce, ale i na każdym ciele.

Oto kilka parametrów:

znany producent firma Herm's
model Acanthe
Cena zakupu: 3190zł
Rozmiar: 34
wymiar w biuście: 84/85
wymiar w talii: 62
wymiar w biodrach: suknia uniwersalna
kolor: diamentowa biel
Linia "A"
Tren z możliwością podpięcia (by można było tańczyć bez ryzyka przydeptania)
Stan idealny
Na zdjęciach przedstawiona oryginalna umowa zakupu z ceną sklepową
Lokalizacja: Warszawa, Wola


Koniecznie przymierz zanim zdecydujesz o zakupie, dlatego umów się na spotkanie:

Magdalena +48 660 533 460, dzwoń teraz!


ps. suknia jest przepiękna, dlatego ciężko mówić o negocjowaniu ceny, ale dla zainteresowanych szybkim zakupem możliwy niewielki rabat. Zapraszam!

Dane kontaktowe

  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)