Sprzedawca w salonie mebli PREMIUM. Etat do wyboru!

Cena: 1234 zł (do negocjacji)

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Towarowa 22 (Galeria Handlowa)
Obowiązki:
-profesjonalna obsługa klienta, doradztwo w wyborze mebli
-dbanie o porządek i wizerunek sklepu
-praca na komputerze, prace biurowe
-przyjmowanie zamówień wraz z obsługa do chwili realizacji
-pozyskiwanie nowych klientów
WYMAGANIA:
-doświadczenie w handlu
-łatwość w nawiązywaniu kontaktów (komunikatywność)
-umiejętność szybkiego uczenia się i zapamiętywania
-bardzo dobra obsługa komputera
-obsługa kasy fiskalnej
-obsługa programu do faktur
-uśmiech, uśmiech, uśmiech
-praca dla chętnych zostać z nami jak najdłużej
OFERUJEMY:
-atrakcyjne wynagrodzenie
pracę w miłej atmosferze w młodym i zgranym zespole, w którym brakuje nam być może właśnie Ciebie.
GODZINY PRACY:
Wymiar pracy - do wyboru: pełen etat, 1/2 etatu, 3/4 etatu.
Galeria czynna w godziinach: Pon-sob: 10:00-20:00 Ndz: 10:00-17:00 (niedziela handlowa - tylko ostatnia w miesiącu).
Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV (ze zdjęciem)
Serdecznie Zapraszamy !

Dane kontaktowe

  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa
  • Adres: CH Jupiter ul. Towarowa 22 00-839
  • Tel.kom: 785633580
  • Email: kliknij aby zobaczyć adres email

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)