Cena: 450 zł

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Mam do sprzedaży wózek głęboko spacerowy przeznaczony dla dzieci do 15 kg.
Wózek posiada regulowane oparcie,(4 pozycje)Wygodny pałąk dla
rodziców z futerałem na okulary przeciwsłoneczne,zegarem i termometrem rozkładające się do leżenia.
Dla małych dzieci dołączone są zagłówek i oddzielne osłonki na trzypunktowych pasach zabezpieczających. Podnóżek regulowany. Przy tylnych kołach wygodny hamulec, który można zacisnąć i odblokować nogą. Koła przednie obrotowe z możliwością blokady. Kosz bardzo pojemny, rozkładany. Wózek składa się jedną ręką. Mechanizm do składania znajduje się w rączce wózka. Do wózka dołączone są: pokrowiec na nogi.Budkę wózka można przestawiać o 180°,chroniąc dziecko przed wiatrem. Wózek jest wyposażony w tackę górną przeznaczoną dla rodziców ze schowkiem i tackę dolną dla dziecka z zagłębieniami na butelkę.
Wózek jest bardzo stabilny (waży ok. 8 kg), dobrze się prowadzi, szczególnie w warunkach miejskich. Wygodny do transportu dzięki zastosowanemu systemowi składania. Wózek jest w stanie bardzo dobry,widoczne ślady użytkowania na kolach i elementach plastikowych.,gratis 2 kółka +amortyzator nowe w sklepie kosztują 90 zl.
Odpowiem na wszystkie pytania : gosiakle@o2.pl

Dane kontaktowe

  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Miejscowość: Szczecin
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)