Sprzedam wózek Bugaboo Cameleon Sand/Brown + Maxi Cosi CabrioFix

Cena: 2400 zł
Sprzedam wózek Bugaboo Cameleon Sand/Brown + Maxi Cosi CabrioFix

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Zapraszam serdecznie do zakupu wielofunkcyjnego wózka (gondola + spacerówka) Bugaboo Cameleon w kolorze: Sand/Brown (beżowa wkładka kolorystyczna, brązowa baza) materiał Canvas

Do oferowanego wózka dodaję:

Dodatkową wkładkę kolorystyczną (buda, materiał na siedzisko i przykrycie do gondoli) w kolorze czarnym z materiału fleece tj. z polar;
Fotelik samochodowy Maxi Cosi Cabrio Fix w kolorze Black Reflection wraz z wkładką wypełniającą dla noworodków;
Adaptery Maxi Cosi do Bugaboo Cameleon - NOWE, fabrycznie zapakowane.

Skład sprzedawanego zestawu:

1. Wózek Bugaboo Cameleon w kolorze Sand/Brown - baza i kosz na zakupy w kolorze brązowym, wkładka kolorystyczna (tj. buda, NOWY, nigdy nie używany materiał na oparcie siedziska w spacerówce, przykrycie do gondoli) w kolorze beżowym z materiału Canvas.

Wózek zakupiony w dniu 1 października 2009 roku w sklepie Dziecko (paragon do wglądu), używany od końca lutego 2010 roku, posiada gwarancję (na podstawie paragonu) do października 2011 roku. Wózek używany przez jedno dziecko, przechowywany w domu, w którym się nie pali i nie ma zwierząt. Do wózka dołączona jest instrukcja obsługi.

Stan wózka oceniam jako bardzo dobry - nosi normalne ślady użytkowania tj. rysy na stelażu - powstałe na skutek składania/rozkładania wózka, niewielkie zadrapania na piankowych elementach (pałąk, rączka), ślady używania na kołach (zwłaszcza przednich), rysy na srebnych elementach kół itp. Wózek ma oryginalnie występujący w tym modelu luz w rączce. Wózek jest w 100% sprawny, wszystkie mechanizmy wózka działają prawidłowo.

Wózek posiada ramę i koła nowego typu: rączka wydłużana teleskopowo za pomocą klipsów (a nie jak w starszych modelach za pomocą motylków), tylne koła są bezdętkowe.

2. Dodatkowa wkładka kolorystyczna (tj. buda, materiał na siedzisko spacerówki i NOWE, nigdy nie używane przykrycie na gondolę) w kolorze czarnym z materiału Fleece, czyli z polaru. Stan wkładki oceniam jako dobry, buda była bardzo często używana i jej kolor jest nieco bledszy od koloru pokrycia na gondolę i materiału na siedzisko spacerówki.

3. Adaptery Maxi Cosi do Bugaboo Cameleon - NOWE, fabrycznie zapakowane, nigdy nie używane.

4. Fotelik samochodowy Maxi Cosi Cabrio Fix w kolorze Black Reflection z wkładką redukcyjną dla niemowląt, chowaną budką i instrukcją obsługi. Fotelik zakupiony 9 listopada 2009 roku (paragon zakupu do wglądu), używany od lutego 2010 roku do listopada 2010 roku. Stan fotelika oceniam jako bardzo dobry, posiada jedynie normalne ślady użytkowania. Fotelik używany przez jedno dziecko, bezwypadkowy, w 100% sprawny.

Dane kontaktowe

  • Województwo: dolnośląskie
  • Miejscowość: Wrocław
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)