Cena: 3000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Sprzedam termin na wesele zaplanowane na 25.08.2012. w Krakowie. Wesele miało się odbyć w Hotelu Eva (okolice Salwatora, tuż nad Wisłą). Umowa podpisana na min. 80 osób (jeśli przyszłoby mniej trzeba dopłacić, ale z menadżerką można się dogadać, na sali zmieści się do 100). Cena za os. 180 zł - w tym obiad plus 3 ciepłe posiłki (menu nie zostało ostatecznie ustalone), ciasta, napoje ciepłe i zimne, obsługa, wystrój sali. Właściwie trzeba było samemu zakupić tylko alkohol (brak korkowego), tort, ew. ciasta na szyszki. Sala bardzo ładna, jasna (goście mieli siedzieć i tańczyć w jednym pomieszczeniu), z wyjściem na taras z widokiem na Wisłę, obok przystań, można dopłynąć tam statkiem. W hotelu jest możliwość przenocowania części gości weselnych.
Chcielibyśmy odzyskać zadatek w wysokości 3,000.00 zł. Oczywiście zapłacona nam suma zostanie, jako zadatek za wesele, odjęta potem od całości kosztów. Mieliśmy także zarezerwowanego DJa, którego również chętnie odstąpimy jako bonus.
Zainteresowanych proszę o kontakt na nr tel. 508132805.

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Kraków
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)