POLECAMY

Sprzedam termin na sali weselnej ( możliwość przesunięcia!) Reda( Dzikie Wino )

Cena: 4800 zł
Sprzedam termin na sali weselnej ( możliwość przesunięcia!)  Reda( Dzikie Wino )

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Mam do sprzedania termin na wesele w bardzo klimatycznej Sali "Dzikie Wino" w Redzie.
Można się łatwo domyślić dlaczego sprzedaję. Chcę jak najszybciej zamknąć trudny dla mnie temat. Bardzo zależy mi na tym by sprzedać to szybko.
Z tej racji, że chciałam mieć ślub jak w bajce, starałam się dopiąć wszystko na ostatni guzik zatem warunki jakie są wytargowane na sali są bardzo korzystne.

-Termin to 27 września z tym że jest prawdopodobnie możliwość przesunięcia[!] go co jest bardzo na rękę Wam szukającym sali.

-Wynajęta sala to sala "regionalna" idealna na wesele do 200 osób. Sala jest bardzo przestronna, mnie urzekły kolory i to jaka jest przytulna.

-Ponadto została wytargowana cena 120zł za osobę. Co przy większej ilości gości stanowi sporą oszczędność a wiadomo że każdy grosz się liczy. Manu na życzenie mogę podesłać na maila ale myślę że też można w nie ingerować :)

-Dodatkową okazją jest to że para młoda nie jest wliczona w cenę gości (Gratis)

-Cenę jaką chciałabym za tą salę to 4800zł ponieważ tyle zostało wpłacone zaliczki. Nie chcę na tym zarobićn nie biorę nic dla siebie. Chcę jedynie odzyskać pieniądze i zamknąć temat.

Wiem, że osoby które odkupią ten termin będą zadowolone :)
Pozdrawiam.


W razie jakichkolwiek pytań proszę śmiało pisać na maila bądź dzwonić po 17

Dane kontaktowe

  • Województwo: pomorskie
  • Miejscowość: Reda,Gdańsk, Sopot, Słupsk,Gdynia,Rumia,Wejherowo,
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)