Sprzedam suknię ślubną na ten jedyny dzień w życiu :)

Cena: 2100 zł (do negocjacji)
Sprzedam suknię ślubną  na ten jedyny dzień w życiu :)

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Mam do sprzedania suknię ślubną jednoczęściową szytą przez krawcową z teatru. Rozmiar 36-38, na kobietę ok. 165-170 cm, śnieżno biała.
Sukienka jest doprecyzowana idealnie dostosowuje się do kształtu ciała. Górna część jest obszyta ręcznie kwiatuszkami, każdy kwiatek osobno (jak widać na załączonym zdjęciu). Akcent ten pojawia się na bolerku cieniutkim jak mgiełka dookoła obszytym tymi właśnie mieniącymi się kwiatuszkami. Następnie górna część jest oddzielona od dolnej dwoma plisami umieszczonymi pod biustem- co sprawia że do końca nie wiadomo czy sukienka jest jedno czy dwu częściowa.
Dolna część sukni składa się z 3 warstw (lekko podpiętych na wysokości kości ogonowej), co sprawia że suknia wygląda na lekką.
Akcent kwiatów pojawia się także na dolnej części sukni. Z przodu są ponaszywane takim łukiem co sprawia że Panna Młoda wydaje się dużo wyższa i szczuplejsza. Natomiast z tyłu kwiaty są ponaszywane na każdej z warstw co podczas tańca daje niesamowity efekt gdy ta suknia się rozłoży w całości (jak na zdjęciu).
W komplecie welon, bolerko, oraz halka.
Jestem z niej bardzo zadowolona, a komentarze jakie usłyszałam: „Wyglądasz jak prawdziwa księżniczka” – mówią same za siebie :)

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Kraków
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)