POLECAMY
Cena: 1800 zł
SPRZEDAM SUKNIĘ DEMETRIOS 960

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Suknie ślubne / Sprzedam
  • Nr ogłoszenia: 35888
  • Data zamieszczenia: nie, 13 wrz 2009
  • Wzrost: 166 + 6 cm obcas

Opis ogłoszenia

Sprzedam suknię ślubną Demetrios 960 - z kolekcji 2009. Jest w bardzo dobrym stanie, bez problemów przetrwała całonocne szaleństwa i zdjęcia w plenerze. Suknia pięknie się błyszczała, kręciła jak u prawdziwej księżniczki. Goście byli zachwyceni, każdy podchodził by chociaż ją dotknąć- zrobiła piorunujące wrażenie. Była niesamowicie wygodna i nie sprawiła żadnych problemów. Sukienka ma już przycięte do długości sukni podpiętej najgrubsze warstwy tiulu z trenu, dzięki czemu tren nie zwija się, nie bryluje podczas przemarszu, sukienka podpięta na pupie o niebo lepiej się układa i nie ma takiego efektu wielkiego kuperka no i najważniejsze- nie obciąża podpięć. Suknia zakupiona była w salonie Lisa Ferrera w Częstochowie. Jej cena na dzień dzisiejszy to 3900zł. Suknia jeszcze nie była oddana do czyszczenia i napraw krawieckich ( koszt łączny w salonie to około 250zł). Suknię sprzedam w każdej chwili za cenę 1800 zł, jeśli z czyszczeniem i naprawami - 250 zł drożej. Nie wiem czy jest sens ją ,,męczyć" wcześniej, ponieważ jeśli kilka osób zainteresowanych ją przymierzy przed sprzedażą i tak będzie potrzebowała kolejnego czyszczenia. Poza tym krawcowa od razu poprawi ewentualne niedociągłości. A wiadomo - im mniej takich zabiegów na sukni ślubnej tym lepiej dla niej;) Wszelkie zapytania proszę kierować na adres : kasia.mn@wp.pl lub bezpośrednio pod numerem telefonu : 600832947. W celu umówienia spotkania dotyczącego przymiarki i obejrzenia sukni proszę bezpośrednio o kontakt telefoniczny.
Dla mnie ta suknia była najpiękniejsza na świecie, spędziłam w niej najcudowniejszy dzień mego życia. Mam nadzieję, że przyniesie ona jeszcze komuś tyle szczęścia co mnie a Panna Młoda, mająca ją na sobie, poczuje się tak jak ja wtedy.

Katarzyna Nowak

Dane kontaktowe

  • Województwo: świętokrzyskie
  • Miejscowość: Włoszczowa
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)