POLECAMY
sprzedam sukienki tneczne do ST i LA

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Sprzedam sukienki!:

1) sukienka do ST fioletowo-żółta
Sukienka jest uszyta z satyny. Góra w formie gorsetu: z przodu przyszyta jest fioletowa wstążeczka, zaś z tyłu przymocowane są fioletowe wiązania. Zwiewny szal odchodzi od tyłu sukienki do ręki. Dużą zaletą stroju jest fakt, że na turniejach, gdzie chyba zawsze jest strasznie duszno, nie jest w niej tak gorąco jak w materiałowych sukienkach.
Rozmiar: 1,50m-1,65m
cena: 80zł

2) sukienka do LA panterka
Sukienka jest dwuczęściowa, ale można ją zszyć tak, aby powstał strój jednoczęściowy.
Materiał to szara panterka. Wokół biustu i bioder przyszyte są czarne frędzle, które efektownie komponują się z panterką. Gwarantuję, że sukienka przyciąga oko. Nadaje się na wzrost 1,50m, ale tańczyłam w niej też mając 1,60m, w zależności czy używana była w dwóch czy w jednej części :)
cena: 60zł

3) sukienka do LA zielona
Sukienka kupowana w sklepie z art. tanecznymi. Kilka warstw materiału i siateczki układa się u dołu w nachodzące na siebie ząbki. Góra jest wiązana na szyi. Z przodu sukienki delikatne udrapowana siateczka i ozdobny kwiat, od którego odchodzą kawałki siateczki i materiału (można nimi regulować wielkość w biuście). Była założona tylko jeden raz, także nie widać na niej żadnych śladów użytkowania.
wzrost: ok. 1,75m
cena: 135zł
(do negocjacji :))

4) sukienka do ST różowa
Sukienka jest wykonana z lycry rozciągającej się w dwie strony. Kolory to ciemny i jasny róż. Do lewej rękawiczki jest doczepiony krótki tiul, a do lewej długi, połączony u tyłu sukienki. Świetnie układa się podczas tańca "falując" w powietrzu.
wzrost: ok. 1,75m
cena: 250zł
(do negocjacji :))

5) sukienka do LA pomarańczowo-brązowa
Ciekawa sukienka do LA. Dół formie spódniczki, połączony z górą w formie stanika paskiem materiału. Niezwykle efektowna, świetnie podkreśla ruchy.
wzrost: ok. 1,70m-1,75m
cena: 300zł

6) sukienka do ST czarno-biała
Dół sukienki ma dwie warstwy materiału – pod spodem zebrę i nałożony na to częściowo czarny materiał. Sukienka jest nietypowa, rzuca się mocno w oczy.
wzrost: ok. 1,75m
cena: 400zł

7) sukienka do LA zielono-brązowa panterka
Efektowna sukienka do LA. Świetny, nietypowy materiał – rzuca się w oczy.
wzrost: ok. 1,70m
cena: 200zł

Natalia
mail: nicole.j@op.pl
tel.: 794248581

Dane kontaktowe

  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)