POLECAMY

SPRZEDAM ŚNIEŻNĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ + DODATKI

Cena: 1200 zł
SPRZEDAM ŚNIEŻNĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ + DODATKI

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Sprzedam elegancką suknię ślubną w kolorze śnieżno-białym (z wyjątkowo pięknym połyskiem) producenta Polsanta o nazwie Julita zakupioną w 2008 roku. Suknia składa się z gorsetu wiązanego z tyłu, dzięki czemu można dowolnie regulować, aby odpowiednio dopasować do sylwetki. Gorset ma przepiękne aplikacje (różne mieniące się kryształki), które jednocześnie przepięknie komponują z dołem sukni, na której także znajdują się różne aplikacje wraz z pięknym kwiatem po prawej stronie. Dół sukni składa się z halki wzmocnionej drutem, dzięki czemu suknia ma efekt rozłożystości ze wszystkich stron (nie jest opadająca) a jej wierzch to połączenie materiałów- organtyny i satyny, dzięki czemu nie gniecie się podczas siadania i tańczenia. Tył sukni posiada ładne drapowania. Suknia posiada tren dzięki temu delikatnie „sunie” się po ziemi, który później na sali może zostać związany do tyłu. Suknia spotkała się z wielkim zachwytem gości gdyż naprawdę ładnie dopasowuje się do sylwetki, a ponadto jest bardzo lekka i wygodna.
Rozmiar sukni – 38, wzrost - 164 +obcas 6 cm, gorset w rozmiarze – 75B. Do sukni dołączę bolerko, rękawiczki i welon. Cały komplet w salonie to koszt 3000 zł, a ja sprzedam wszystkie wymienione rzeczy za 1200 zł.
Zachęcam do obejrzenia. Suknia jest już uprana.
Telefon kontaktowy 606 736 596

Dane kontaktowe

  • Województwo: mazowieckie
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)