POLECAMY

SPRZEDAM ŚLICZNĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ z trenem FIRMY AGNES

Cena: 1300 zł (do negocjacji)
SPRZEDAM ŚLICZNĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ z trenem FIRMY AGNES

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Sprzedam śliczną, raz założoną (po praniu chemicznym), jednoczęściową suknię ślubną z podpinanym trenem (z możlwością podtrzymywania trenu na palcu-za pomocą przyszytego sznureczk na końcu trenu), szytą w Salonie Regina Diamente Lublin na 01.07.2006 roku wg. mojego projektu na modelu sukni z firmy Agnes. Suknia jest biała, prosta, z trenem, b/ramiączek, zapinana na suwak, b. lekka. Idealnie dopasowana do ciała. Ciężar sukni podtrzymywany jest na biodrach, tak więc nie ma możliwości opadnięcia sukienki. Suknia jest wyszywana tylko koronką (z perełkami i kryształkami), którą obszyty jest cały dół sukni łącznie z trenem, cała góra, z przedłużeniem do prawego boku sukni.
Następnym etapem prezentowania się sukni jest fantazyjnie upięty tren. Tren upina się od spodu sukni, za pomocą sznureczków przymocowanych w odpowiednich miejscach sukienki, ułatwiających jego upięcie.

Dane kontaktowe

  • Województwo: lubelskie
  • Miejscowość: Opole Lubelskie
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)