POLECAMY

Sprzedam nową dostawkę do wózka buggypod

Cena: 550 zł (do negocjacji)

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Sprzedam nową nie używaną dostawkę do wózka BuggyPod, kupioną od dystrybutora pod linkiem: http://www.buggypod.pl/?strona-glowna,1


BuggyPod – dostawka do wózka dziecięcego

Dostawka BuggyPod umożliwia wygodne i bezpieczne przewożenie starszego dziecka bez konieczności kupowania podwójnego wózka. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do ok. 3 lat (dopuszczalne obciążenie to 20 kg). Dzięki specjalnym klamrom dostawkę BuggyPod można łatwo dopasować do wielu rodzajów wózków dziecięcych (w tym do trzykołowych oraz bliźniaczych).

BuggyPod został zaprojektowany tak, że w ciągu dosłownie kilku sekund można go rozłożyć, złożyć lub zupełnie odczepić od wózka (np. na czas jazdy samochodem).
BuggyPod wyposażony jest we własne kółko i sztywne połączenie z wózkiem, dzięki czemu prowadzi się go wygodnie i bez problemu pokonuje się krawężniki i wyboje.

Bezpieczeństwo i wygodę zapewnia dziecku siedzenie z 5-punktowymi pasami oraz składany podnóżek. Sklep www.babymama.pl oferuje obecnie najnowszy model dostawki BuggyPod Smorph. W razie potrzeby można do niej dokupić specjalną osłonę przeciwdeszczową lub przeciwsłoneczną.

Cechy dostawki:

 możliwość montażu do większości wózków, również trójkołowych
 przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca do ok. 3 lat (dopuszczalne obciążenie: 20 kg)
 łatwe składanie i rozkładanie
 5 punktowe pasy bezpieczeństwa
 regulowana wysokość
 aluminiowa rama
 szerokość: 39 cm
 waga: 2,5 kg.

Dane kontaktowe

  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)