Sprzedam nieużywane smoczki do karmienia dzieci z rozszczepem firmy Medela

Cena: 35 zł

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

SPRZEDAM SMOCZKI ORAZ BUTELKĘ DO KARMIENIA FIRMY MEDELA Zestaw Habermana- produkt medyczny specjalnego przeznaczenia do karmienia noworodków, wcześniaków i niemowląt, urodzonych z rozszczepem warg i podniebienia oraz z innymi utrudnieniami w żywieniu. Jego zaletą jest możliwość wyboru wielkości szczeliny na silikonowym smoczku, co wpływa na szybkość wypływu mleka i umożliwia dozowanie wypływającego pokarmu przez osobę karmiącą dziecko.
Dzieciom, które mają problem ze ssaniem można pomóc w nauce korzystania z zestawu. Wystarczy delikatnie nacisnąć, a następnie zwolnić nacisk smoczka, żeby wpuścić niewielką ilość mleka dziecku do buzi. Zawór w smoczku pozwala na powolne, stopniowe spływanie mleka, zabezpieczając dziecko przed zachłyśnięciem.
Ilość mleka i prędkość jego wypływu mogą być z łatwością zmieniane
Niewątpliwe zalety to "separacja mleka" i możliwość wyboru wielkości szczeliny na silikonowym smoczku. Gdy przechylimy normalną butelkę ze smoczkiem do pozycji "gotowe do spożycia" cała objętość mleka naciska swym ciężarem na otwór smoczka, przez co niemowlę raczej blokuje językiem jego wypływ niż efektywnie go wysysa. W Zestawie Habermana mleko jest separowane specjalnym zaworem. W smoczku pozostaje tylko niewielka jego ilość, dzięki czemu prawie nie ma grawitacyjnego wypływu. Ten efekt obniża znacznie ryzyko zniekształcenia odruchu ssania. Możliwość wyboru wielkości szczeliny reguluje szybkość wypływu mleka i umożliwia dozowanie wypływającego pokarmu
Jeden smoczek w sklepie medycznym kosztuje 50 zł. Smoczki nowe nieużywane sprowadzane ze Szwajcari

Cennik:

Butelka nowa 20 zł
Butelka używana 10 zł
1 smoczek 35 zł
3 smoczki razem zapakowane 105 zł

Przesyłka na koszt adresata listem poleconym zwykłym cena przesyłki 5 zł przesyłka dochodzi po dwóch dniach od daty wysłania smoczków.
Zapłata za smoczki przelewem na konto bankowe

Informacja dla rodziców którzy nie wiedzą
Na dzieci z rozszczepem przysługuje się zasiłek pielęgnacyjny w kwocie 153 zł + dodatek 520 zł
Ciekawostki:
http://pacjenci.dentonet.pl/?m=14&a=5118

http://rozszczepy-podniebienia.org/?id=p&str=ekipa

http://mike.s.w.interia.pl/
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozszczep_wargi_i_podniebienia
http://www.edukacja.edux.pl/p-248-terapia-mowy-dzieci-z-rozszczepem-podniebienia.php
http://www.logopedia.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=262&Itemid=37
http://mike.s.w.interia.pl/leczenie.html

Dane kontaktowe

  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Miejscowość: Szczecin
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)