POLECAMY
Cena: 299 zł

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

WITAM!
MAM DO SPRZEDANIA UŻYWANY PRZEZ 2 MIESIĄCE MONITOR ODDECHU, PRAKTYCZNIE BEZ ŚLADÓW UŻYTKOWANIA, JAK NOWY, W PEŁNI SPRAWNY, DZIAŁJĄCY I KOMPLETNY! ZAKUPIONY OD JEDYNEGO DEALERA TEGO SPRZĘTU NA ALLEGRO! SPRZEDAJĘ GO PONIEWAŻ Z DZIECKIEM JUŻ JEST WSZYSTKO W PORZĄDKU, PODROSŁO I NIE JEST NAM JUŻ POTRZEBNY. DZIĘKI TEMU URZĄDZENIU MOGLIŚMY SPAĆ SPOKOJNIE!

Więcej informacji pod nr telefonu 505 248 528
Poniżej opis jaki charakteryzuje to urządzenie, przedstawiony na innej aukcji dystrybutora tego sprzętu:

"Babysense II jest domowym urządzeniem monitorującym oddech niemowląt stosowanym do pierwszego roku życia, czyli w okresie, kiedy możliwość wystąpienia tzw. nagłej śmierci łóżeczkowej jest największa. Monitoruje ono zatrzymanie i zaburzenia oddechu, gdy są spowodowane zadławieniem, przeziębieniem, wysoką gorączką, czy też innymi dolegliwościami chorobowymi. Babysense II jest urządzeniem kontrolnym, które może być pomocne rodzicom starającym się uchronić swoje dziecko przed zagrożeniami jakie niosą za sobą zaburzenia oddechu. Urządzenie przeszło praktyczny sprawdzian przez dziesięcioletni okres używania w domach prywatnych i szpitalach (również w Polsce) pomogło ocalić życie niejednego dziecka. Babysense II w sposób ciągły reaguje na poruszenia się niemowlęcia i jego ruchy oddechowe, uruchamiając sygnał alarmowy (dźwiękowy i optyczny) jeśli ruchy oddechowe dziecka zanikną na ponad 20 sekund lub jeśli liczba oddechów spadnie poniżej dziesięciu na minutę.

Bardzo prosty w obsłudze monitor oddechu Babysense II składa się z dwóch podstawowych części: dwóch płytek – czujników, oraz analizatora. Ultraczuła płytka-sensor nie styka się z ciałem dziecka, ponieważ umieszczamy ją pod materacem. Analizator zawieszony na ramie łóżeczka sygnalizuje fizjologiczny oddech zieloną lampką, a patologiczny (bezdech) czerwoną lampką i głośnym alarmem.


Babysense II jest niezawodnym monitorem oddechu i jako jedyne tego typu urządzenie stosowane jest w Polskich szpitalach.
Zaawansowana izraelska technologia gwarantująca niezawodność i bezpieczeństwo.
Wiele wykrytych bezdechów pozwoliło na uratowanie życia wielu dzieciom na całym świecie.

Monitor pochodzi od jedynego dystrybutora na Polskę, posiada kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi w języku polskim.

Babysense II jako jedyny w Polsce monitor oddechu posiada atest urządzenia medycznego.

Babysense II został przebadany i uznany za zgodny ze standardami I EC 601 - 1: 1988 spełniając wymagania dyrektywy Unii Europejskiej 93/42/EEC dotyczącej wyrobów medycznych (od 01.01.2002 w Polsce stosuje się jako dokumenty potwierdzające bezpieczeństwo i jakość wyrobów zgodność z dyrektywą 93/42/EEC) Posiada pozytywną ocenę Instytutu Matki i Dziecka.

Jedna z nielicznych prac badawczych na temat SIDS (Grygalewicz i wsp., Pediatria Polska, 1997) określiła współczynnik występowania zespołu nagłej śmierci łóżeczkowej w Polsce na 0,4 na 1000 żywo urodzonych niemowląt (co oznacza, że w Polsce niemal co drugi dzień umiera bez wiadomej przyczyny 1 dziecko).


Zapewnij dziecku bezpieczny i spokojny sen."

Dane kontaktowe

  • Województwo: opolskie
  • Miejscowość: Nysa
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)