sprzedam fotelik mutsy casualplay prima traveller

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

mam do sprzedania fotelik/ nosidełko firmy casualplay prima traveller/ znany także jako fotelik/Gondola Mutsy Traveller Prima- jest to fotelik przeznaczony dla dzieci do ok 10-11 miesiąca- w zależności oczywiście od wagi- max 10 kg, z możliwością rozłożenia do pozycji leżącej- dzięki czemu maluszkowi jest na pewno wygodniej niż w popularnych fotelikach, gdzie dziecko musi niemal siedzieć. Fotelik pasuje do wózków Casualplay, Mutsy, a także do X-landera- ja korzystałam z niego właśnie na stelażu x- landera:). Fotelik został zakupiony w marcu 2010 roku za 630 zł. Teraz cena nowego fotelika to koszt ok 650 zł- 800 zł. Stan idealny, bezwypadkowy!!!!!! Kolor- bliżej nieokreślony- stare złoto/ taki brązowawo zielonkawy przez producenta określony jako cargo kaki :szczerbaty usmiech . Zainteresowanych proszę o kontakt osobisty- prześlę zdjęcia:) jeśli chodzi o cenę jestem otwarta na propozycje:)

opis producenta:
Jedyny w swoim rodzaju fotelik, w którym można regulować kąt nachylenia oparcia.

Jest on dostosowany dla dzieci w grupie wagowej do 13 kg. (do ok. 18 m-ca), jeśli fotelik jest użytkowany w warunkach domowych, jako nosidełko , leżaczek, kołyska lub przy zamontowaniu go na stelażu wózka.
Po zamontowaniu fotelika w samochodzie możemy w nim przewozić dzieci o grupie wagowej do 10 kg (do ok. 9 m-ca). Można go montować na przednim fotelu pasażera lub na tylnej kanapie.
Oprócz 3-stopniowego, ruchomego oparcia rozkładanego do leżenia, fotelik posiada aluminiową ruchomą rączkę, której położenie możemy regulować w 4 pozycjach.
Po rozłożeniu oparcia można wykorzystać fotelik jako leżaczek z możliwością kołysania.
Fotelik posiada w komplecie dużą budkę oraz obszerne okrycie na nóżki.
Fotelik posiada system napinania pasów TMS pozwalający wykonać tą czynność jedną ręką.

Dane kontaktowe

  • Województwo: śląskie
  • Miejscowość: Mikołów
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)