Sprzedam dziesiątki dodatków do sukni ślubnej - welony, stroiki, biżuteria, buty

Sprzedam dziesiątki dodatków do sukni ślubnej - welony, stroiki, biżuteria, buty

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Mam po zlikwidowanej firmie dziesiatki (a może i setki) dodatków ślubnych. Sa to welony (białe kremowe, z lamówką, nitką, mgiełki, z haftem i inne), stroiki (białe, kremowe, z bordo, różem i innymi kolorami, komplety do włosów i naszyję), biżuteria (różego rodzaju łańcuszki, wisiorki, kolie, obróżki), buty (białe, kremowe, perłowe, beżowe, pokryte satyną, koronką, żakardem, mat. skóropodobnym, firm Viviane, Graf Shoes, Touch Ups), bielizna (staniki, półgorsety, stringi, pończochy, podwiązki, w różnych kolorach, m.in. włoskiej firmy Lilly lub polskiej - Konrad), rękawiczki (dł od do nadgarstka do takich do pachy, różne kolory, z palcami lub bez, z ozdobami lub gładkie). Ponadto mam sporo sukien wieczorowych, które mogą służyć jako kreacje na przebranie lub poprawiny.
Mam też jeszcze kilka niesprzedanych sukienek i gotowa jestem sprzedać je (sukienki NOWE) za 200-300zł, tylko 2 zostały takie za 600zł.
Zapraszam do oglądania, a jeśli ktoś woli kupić zdalnie to wysyłam zdjecia mailem. Proszę tylko precyzować jaki kolor i ew. typ bo strasznie dużo tych zdjeć ;))
Genaralnie sprzedaję dodatki za około 1/3 ceny katalogowej!!! Rękawiczki w najdroższej opcji to u mnie 30zł, podczas gdy w sklepie około 100zł!!!
Oglądanie możliwe do najbliższej soboty, a potem dopiero około 17 marca.

Dane kontaktowe

  • Województwo: mazowieckie
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)