Ślubna dekoracja kościoła

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Proponujemy Państwu gustowne ślubne dekoracje kościoła w kilku zestawieniach dopasowanych do Państwa potrzeb i upodobań.

Wiemy, że ten jedyny, wyjątkowy dzień Waszego Ślubu musi wyglądać idealnie pod każdym względem. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby tak było. Dla nas liczy się każdy szczegół dekoracji kościoła oraz samochodu ślubnego.

Zaangażujemy się w każde zlecenie na terenie woj. Świętokrzyskiego, gwarantując przyjazną i profesjonalną współpracę. Mamy do zaproponowania swoje własne kompozycje przystrojenia, ale jesteśmy otwarci również na Państwa pomysły.

Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni.

Na naszą dekorację składają się:
- białe satynowe pokrowce na krzesła dla Pary Młodej i świadków, ozdobione kokardą z organzy wraz z kwiatowym akcentem w wybranym kolorze
- przybranie klęczników (pokrowce + kwiaty lub same kwiaty)
- udekorowanie alejki prowadzącej do ołtarza świeczkami wraz z płatkami róż w wybranym kolorze w formie "pasu startowego"
- przybranie każdej ławki kokardą z organzy + akcent kwiatowy w wybranym kolorze

Preferujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów, aczkolwiek świetnie wykonanych i oryginalnie się prezentujących. Możliwość zmiany na kwiaty żywe wedle Państwa życzeń. Cena do ustalenia według rodzaju i ilości elementów dekoracyjnych. (od 200 zł)

Na wszystkie pytania odpowiadamy pod adresem e-mail: annawik@onet.pl lub Tel. 794 749 551

Oferujemy również auto ślubne- Suzuki Grand Vitara V6 (300 zł, auto kierowca ubiór). Tel. 607 397 678SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Dane kontaktowe

  • Województwo: świętokrzyskie
  • Miejscowość: Kielce
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)