SKUP DŁUGICH WŁOSÓW.Perukarstwo.Cała Polska.Slask

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

BELLA DONNA HAIR Poland. PERUKARSTWO. Włosy słowianskie. SLĄSK I CAŁA POLSKA tel. 792 166 164. WhatsApp 792 166 164

skup-wlosow-perukarstwo.pl SPRZEDAŻ WŁOSÓW SŁOWIAŃSKICH: włosyslowianskie.pl

Skup długich włosów ZAPRASZAMY SALONY FRYZJERSKIE jak i osoby prywatne z całej Polski I DO WSPÓŁPRACY ZWIĄZANEJ ZE SKUPEM WŁOSÓW. SKUPUJEMY WŁOSY:

1.wyłącznie dziewicze (nigdy nie farbowane) 2.zdrowe 3.profesjonalnie obcięte (w czasie obcinania zawsze włosy dzielimy na

kilka warstw (kucyków) i każdy obcinamy z osobna. 4. nie poplątane 5.długości od 40 cm do 80 cm. 6.nie cieniowane

Zapraszamy rodziców z DZIEĆMI PO KOMUNII Św., które chcą obciąć swoje długie włosy. Cała Polska. Zapraszamy również osoby prywatne, które chcą obciąć włosy i sprzedać w Naszym salonie. Dojazd do klienta. Włosy obcinamy na miejscu lub dojeżdżamy do klienta na terenie całego Śląska. SKUP DŁUGICH WŁOSÓW ***** cała Polska. Zapraszamy rodziców z dziećmi, które chcą obciąć swoje długie włosy oraz jeśli macie Państwo włosy już obcięte prosimy włożyć je do koperty i wysłać na adres Naszej firmy.

Proszę nie zapomnieć napisać swojego numeru telefonu oraz numeru konta bankowego.

OFERUJEMY BARDZO DOBRA CENE ZA WIĘKSZA ILOSĆ WŁOSÓW: Włosy 1 KILOGRAM, długość 45-65 cm zapłacimy Państwu od 3000 do 4500 zł.w zależnosci od jakosci wlosow.

Prosze pamietac , iz na głowie znajduje sie średnio około 100 gram włosów. Cena zależy od ilości, długości i jakości włosów. Serdecznie zapraszamy.
tel. +48 792 166 164 na terenie Polski i z zagranicy.

Dane kontaktowe

  • Województwo: śląskie
  • Miejscowość: Orzech
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)