POLECAMY

Samochód auto do ślubu komunii itp ! ZŁOTY MERCEDES C200K ! TANIO

Cena: 250 zł
Samochód auto do ślubu komunii itp ! ZŁOTY  MERCEDES C200K ! TANIO

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie

Z przyjemnością zawiozę do ślubu eleganckim Mercedesem klasy C koloru złotego wraz z miłym i stosownie ubranym kierowcą.

Wolne terminy 2014 / 2015 !!

Auto jest bardzo bogato wyposażone: klimatyzacja 2-strefowa z oddzielną regulacją nawiewu na tylne fotele, podgrzewane przednie fotele, elektryczne szyby i in. Samochód posiada wszystko, co potrzebne jest, aby podróżować w luksusowych i komfortowych warunkach. Auto jest duże, bardzo przestronne i wygodne zarówno z przodu jak i z tyłu. Samochód jest reprezentatywny, idealny na różnego typu uroczystości.

USŁUGA obejmuje:
- wynajem samochodu wraz z kierowcą (ubrany stosownie do okoliczności)
- przyjazd do pana młodego
- przejazd od pana młodego po panią młodą
- przejazd pary młodej do kościoła lub urzędu stanu cywilnego
- przejazd na salę weselną
- przejazd do fotografa

WYCENA INDYWIDUALNA!!

Cena wynajmu ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta, w zależności od ilości kilometrów oraz ewentualnie uzgodnionej dekoracji samochodu.
Opcjonalnie możliwość wyboru różnych rodzajów dekoracji, przedstawione podczas spotkania.
Ze względu na duże zainteresowanie naszymi usługami oraz chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom Naszych klientów przyjmujemy rezerwacje na rok 2015 ! :)

Możliwość obejrzenia auta po uprzednim kontakcie. Więcej informacji pod numerem tel. 500 457 986 – spotkam się z Państwem, udzielę wszelkich informacji, odpowiem na pytania.

Dane kontaktowe

  • Województwo: łódzkie
  • Miejscowość: Łódź
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)