Sala weselna - odstąpię termin 08.08.2015r. + Audi A8

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Witam, odstąpię (za darmo!) termin przyjęcia weselnego w przepięknym hotelu na obrzeżach Warszawy - Hotel Lamberton (http://www.hotellamberton.pl/pl/restauracja-wesela/wesela), na dzień 08.08.2015r. Hotel znajduje się na wyjeździe z Warszawy, ale dojazd z centrum jest naprawdę prosty i szybki (ul. Poznańska, to przedłużenie ul. Połczyńskiej).

Sala weselna znajduje się na parterze, z oknami i wyjściem na ogród. Jest śliczna, nowoczesna, jasna i duża. Hotel jest elegancki, bardzo miła obsługa. Fantastyczny kucharz, ekskluzywne menu i przepyszne, bardzo oryginalne i niepowtarzalne potrawy!

Możliwość stołów okrągłych lub też prostokątnych w dowolnym ustawieniu. Do dyspozycji gości jest także przylegająca do sali weselnej, sala dyskotekowa z parkietem do tańca, barkiem i kanapami. Jest to bardzo wygodne, gdyż sale są oddzielone drzwiami i goście mogą spędzać czas w sposób, jaki im odpowiada, nie przeszkadzając sobie wzajemnie.

Cena wynajmu sali zawiera apartament dla Młodej Pary na noc poślubną oraz zaproszenie (voucher) na kolację przy świecach dla Młodej Pary w 1 rocznicę ślubu.

Mamy również zarezerwowany na ten dzień do dyspozycji Państwa Młodych (lub świadków, rodziców) samochód Audi A8 z dekoracją i kierowcą za 800 zł.

Istnieje również możliwość wynajmu pokojów dla gości po 100zł za pokój 2-osobowy, ze śniadaniem za 20zł od osoby. Mamy zarezerwowane 6 takich pokoi 2-osobowych, ale istnieje możliwość rezygnacji z nich lub wynajęcia większej liczby pokoi.

Jest również możliwość zamówienia w hotelu tortu za 90zł/kg, wina (0,75 l w cenie 35 zł za butelkę).

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub wiadomości na priv.

Dane kontaktowe

  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)