SALA WESELNA 10.7.10 ZIELONKA POD WARSZAWĄ

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Witam,Odstąpię sale weselną w super terminie 10.7.10 ;-) KLUB GALOP Zielonka pod warszawą.

Piękna zielona okolica, jezioro, łabędzie. 2 lata oczekiwania na termin!

Przyjęcie weselne jest wstępnie zarezerwowane na 120 osób, 200 pln od osoby, zarezerwowany jest cały lokal za dopłata lub wymagana minimalna ilość osób (szczegóły telefonicznie). Lokal jest w stanie pomieścić maksymalnie 180 osób. Dokładna ilość osób do ustalenia na miesiąc przed przyjęcie. Lokal jest w stanie zająć się wszystkim tort, napoje, alkohol.

Oprawa muzyczna DJ również umówiony na ten termin na całą noc. Bawiłem się na weselu które prowadził i zapewniam że goście się nie nudzili. Świetnie prowadził przyjęcie, dokładnie widział co się działo przy stołach i na parkiecie.

Zapłacony został zadatek W WYSOKOŚCI 4000PLN, który jest odstępnym za termin, lokal i DJ’a. nic nie chce na tym zarobić tylko odzyskać zapłacone zaliczki.Dla osób zainteresowanych mogę przesłać menu: dania gorące, przekąski zimne, dodatki oraz cennik i opis atrakcji dodatkowych między innymi: stół wiejski, stół myśliwski, stół deserowy, bryczka, pojedynek, fontanna czekoladowa itd.

Na teranie jest hotel z możliwością zrobienia rezerwacji dla gości przyjeżdżających z daleka.Link do lokalu:http://www.klubgalop.pl/?page_id=5

Wspaniałe miejsce na przyjęcie weselne, zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.Serdecznie zapraszam

tel. 603-317-010

Dane kontaktowe

  • Województwo: mazowieckie
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)