POLECAMY

Sala na wesele Kraków — 27 MAJA 2017 - odstąpię termin

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Wolne terminy / Oddam
  • Nr ogłoszenia: 118157
  • Data zamieszczenia: sob, 18 mar 2017

Opis ogłoszenia

Jeśli myślisz, że nie da się znaleźć ładnej sali weselnej jeszcze w tym roku, na dodatek wiosną, to musimy Cię zaskoczyć. Mamy do odstąpienia termin w pięknej Sali Hotelu Ferro w Krakowie przy ulicy Tynieckiej (www.fero.krakow.pl).

Sala jest wspaniała, spędziliśmy w zeszłym roku długie miesiące na znalezienie tej idealnej: przestronnej, układnej, świetnie wyglądającej na zdjęciach, z dogodnym dojazdem dla naszych gości i przestronnym parkingiem.
Niestety musimy zrezygnować z tej daty, ale nie chcielibyśmy, żeby sala stała pusta W TAKIM CIEPŁYM TERMINIE. Dlatego jeśli Wasza miłość nie cierpi zwłoki i chcielibyście wyprawić wesele na przełomie maja i czerwca tego roku, to zwróćcie się do nas. Niczego ponad to, ile kosztuje ten wynajem Wam nie doliczymy :)

Mamy rezerwację dla 100 gości, ale sala przyjmie nawet 180. Nie ma korkowego, nie doliczą Wam dodatkowych opłat, macie zapewnione dekoracje stołu nielimitowane napoje dla Waszych gości i dostęp do sejfu hotelowego.

Po szczegóły prosimy o wiadomość

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Kraków
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)