Restauracja Strzecha Catering, obsługa przyjęć

Restauracja Strzecha  Catering, obsługa przyjęć

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

KULINARIA TO PASJA
Gotowanie to pasja, z tej pasji narodził się pomysł prowadzenia swojej restauracji. Dlatego postanowiliśmy, aby na rynku w Mrzygłodzie, jednej z najstarszych dzielnic Myszkowa, otworzyć swoją restaurację. W starym budynku, którego ściany nie jedno widziały i nie jedno słyszały, powstała restauracja Strzecha, która stała się ważnym miejscem na kulinarnej mapie małej jury, cechując się wspaniałymi daniami i romantycznym klimatem.
Ciepły i klimatyczny wystrój, sprawia, że każda rodzinna uroczystość, nabiera niepowtarzalnego klimatu, pozostawiając po jej skończeniu uczucie niedosytu, ale bynajmniej nie w kwestii jedzenia, bo tego z pewnością nie brakuje. Mottem w naszej Restauracji jest stwierdzenie „Czym chata bogata”, dlatego każdą uroczystość i każdego gościa traktujemy indywidualnie, przygotowując każde menu, mając na uwadze nie tylko specyfikę uroczystości ale przede wszystkim upodobania kulinarne gości.

Dane kontaktowe

  • Województwo: śląskie
  • Miejscowość: Myszków Mrzygłód
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)