PRZEPIĘKNY I JEDYNY garnitur ślubny!!!!!!!!!!!! zobacz a się przekonasz...

Cena: 999 zł
PRZEPIĘKNY I JEDYNY garnitur ślubny!!!!!!!!!!!! zobacz a się przekonasz...

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Mamy do sprzedania garnitur w którym mąż szedł do Ślubu.
To jest garnitur bardzo nietypowy, jest koloru stalowego w bardzo delikatne prążki, które są widoczne z bliska. Co ważne garnitur ma poświatę złota, którą widać dopiero na słońcu w ciemnych pomieszczeniach jest po prostu stalowy.
Jest oryginalny i jedyny... ciężko a nawet bardzo ciężko będzie znaleść taki drugi!
Przy wyborze garnituru mieliśmy duży dylemat, szukaliśmy czegoś eleganckiego, normalnego a zarazem wyjątkowego i broń bożę takiego- który ma co drugi Pan Młody albo któryś z gości (a gości było ponad 150 więc duże prawdopodobieństwo że w gościach był by ktoś kto miał by bardzo podobny garnitur jak mąż).

Garnitury stalowe są w modzie, a mąż nie chciał wyglądać jak wszyscy, po prostu w dniu Naszego Ślubu chciał czuć się i wyglądać wyjątkowo- UDAŁO SIĘ!
Garnitur zwracał uwagę wszystkich gości i osób przechodzących obok nas, jest srebrny/stalowy ma delikatny połysk, i delikatne prążki a w słońcu jest po prostu delikatnie złoty...

Na prawdę polecam, jeśli chcesz wyglądać WYJĄTKOWO a nie być wmieszanym w tłum gości weselnych to jest GARNITUR DLA CIEBIE!!!!!!!
Dodam że garnitur wygląda jak nowy, nie ma plam, przetarć, dziur po prostu wygląda jak z wieszaka sklepowego.
Więcej informacji -proszę pisać :)

CENA 999zł to cena za garnitur (spodnie i marynarkę)! do tego GRATIS dołożę kamizelkę ślubną i musznik -komplet w kolorze ecru z prążkami delikatnymi.

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Nowy Targ
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)