POLECAMY

przepiękna suknia ślubna + duuużo dodatków

przepiękna suknia ślubna + duuużo dodatków

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

CUDNA SUKNIA ŚLUBNA.KOLOR TO ECRI I CAPUCCINO.SUKNIA JEST 2 CZĘŚCIOWA, USZYTA Z TAFTY Z PIĘKNYMI HAFTAMI, DLA KOBIETY Z DUŻYM BIUSTEM.

WSPANIALE MASKUJE NIEDOSKONAŁOŚCI I KRĄGŁOSCI FIGURY :-).

ROZMIAR SUKNI TO 42, SZYTA NA WZROST 164 CM + 8 CM OBCASY.SZYTA BYŁA W KRAKOWSKIM SALONIE NA WYMIAR ORAZ WG WŁASNEGO PROJEKTU, WIĘC MASZ PEWNOŚĆ ŻE SUKNIA JEST UNIKATOWA. KOSZT SUKNI TO 2 800 ZŁ + KOSZT DODATKÓW.DO SUKNI DOKŁADAM WELON 3 CZĘSCIOWY ORAZ KRÓTKIE BOLERKO.DODATKOWO DOKĄŁDAM KAMIZELKĘ ŚLUBNĄ Z MUSZNIKIEM DLA PANA MŁODEGO, IDEALNIE PASUJE DO SUKNI.

KAMIZELKA NA WZROST 180 CM, DLA MĘŻCZYZNY RACZEJ SZCZUPŁEGO.SUKNIA JEST PO PROFESJONALNYM CZYSZCZENIU I REGENERACJI.ZAPRASZAM NA PRZYMIARKĘ W CENTRUM KRAKOWA!!!

OCZYWISCIE SUKNIE MOGĘ PRZESŁAĆ POCZTĄ LUB KURIEREM, KOSZT PRZESYŁKI PODAM PO ZAKOŃCZENIU AUKCJI.JEŚLI MASZ KONKRETNA PROPOZYCJĘ CENOWĄ TO PRZEŚLIJ MI WIADOMOSĆ, A BYĆ MOŻE SIĘ DOGADAMY!!!

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Kraków
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)