POLECAMY

Profesjonalne przedłużanie rzęs u instruktora/ Różne metody/ Letnie promocje!!!

Cena: 240 zł
Profesjonalne przedłużanie rzęs u instruktora/ Różne metody/ Letnie promocje!!!

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Pracuję na najwyższej jakości preparatach Firmy Lash Perfect – lidera w dziedzinie przedłużania rzęs i jestem szkoleniowcem tej marki. Główny nacisk kładę na perfekcję i precyzję wykonania oraz bezpieczeństwo zabiegu. Używając wiedzy i doświadczenia zwieloletniej pracy makijażysty – charakteryzatora, projektuję dla każdej klientki indywidualnie, rozmieszczenie poszczególnych rodzajów rzes na oku. Efektem zabiegu mają być bowiem, nie tylko przedłużone i pogrubione rzęsy. Efektem zabiegu jest podkreślone i tak wymodelowane oko, aby w możliwie maksymalny sposób zbliżać proporcje twarzy do ideału, i wydobywać jak najwięcej urody.

Dzięki użyciu najwyższej jakości profesjonalnych preparatów oraz wieloletniemu doswiadceniu i precyzji wykonania, efekt zabiegu jest perfekcyjny i możliwie maksymalnie długotrwały.

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs metoda 1; 1 polega na precyzyjnym przyklejeniu pojedynczo, rzęsa (sztuczna) do rzęsy (prawdziwej), dzięki czemu osiągany jest naturalny, elegancki i trwały efekt przedłużenia i zagęszczenia. Prawidłowo zaaplikowane rzęsy nie tylko podkreślają i ozdabiają oko, ale przez odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych rozmiarów rzęs, modelują je optycznie, zbliżając twarz do idealnych proporcji.Najwyższej jakości rzęsy i preparaty użyte podczas zabiegu gwarantują trwały, wodoodporny efekt. Rzęsy są wytrzymałe, odporne na odkształcenia, praktycznie niewyczuwalne, w żaden sposób nie komplikują codziennego, nawet bardzo aktywnego, trybu życia. Przeciwnie – dzięki tej metodzie można zrezygnować z codziennego makijażu lub przynajmniej znacznie skrócić czas jego wykonywania, natomiast poprawić jakość, ponieważ efekt i trwałość, jaka zapewnia zabieg, nie jest możliwa do osiągnięcia przy użyciu żadnej maskary. Rzęsy wyglądają pięknie i podkreślają oko cały czas: na basenie, plaży, zaraz po przebudzeniu, zawsze i wszędzie tam gdzie nie ma możliwości, czy czasu wykonania tradycyjnego makijażu.Rzęsy dostępne są w wielu rozmiarach, długościach, grubościach, stopniach podkręcenia. Dzięki metodzie można uzyskać zarówno bardzo naturalny efekt delikatnie podkreślonego oka, zalotnego spojrzenia, efekt może być dowolnie mocniejszy, aż po całkiem maksymalny, teatralny, fantazyjny wygląd. 

Przedłużam rzęsy także metodami objętościowymi (kilka do jednej) i wielowymiarowymi. 
Pracuję na najwyższej jakości rzęsach na bazie jedwabiu oraz 100% naturalnym włosiu norki.

Zapraszam na strone: www.magmakeup.pl gdzie znajdziecie Panie więcej informacji o zabiegu, ciekawostki, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
(- Czy zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs jest bezpieczny dla naturalnych rzęs?
- Najczęstsze błędy i zagrożenia związane z nieprawidłowo wykonanym zabiegiem przedłużania rzęs
- Jak długo utrzymuje się/ powinien/ może utrzymywać się efekt zabiegu i dlaczego
- Jaki rozmiar i rozmieszczenie poszczególnych rozmiarów wybrać?
- Jedwabne, syntetyczne, norki naturalne, norki syntetyczne, mink – które wybrać i dlaczego 
itp)

Na stronie magmakeup.pl informacje o aktualnych promocjach na wszystkie metdy przedłużania rzęs.

Zapraszam do polubienia strony: https://www.facebook.com/WizazMagmakeup

Magdalena Wróbel
607 186 086

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Kraków
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)