POLECAMY

PREZENTY DLA GOŚCI - np. satynowe sakiewki zdobione organzą z 5 migdałami

PREZENTY DLA GOŚCI - np. satynowe sakiewki zdobione organzą z 5  migdałami

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Satynowe prezenty dla gości obszyte organzą, zdobione, wypełniony 5 migdałami w lukrze bądź czekoladą w lukrze. (wzory na foto) (Cena zależna od zamówionej ilości i wybranego modelu)
KOLEKCJA BIAŁA
KOLEKCJA CZERWONA
KOLEKCJA POMARAŃCZOWA
KOLEKCJA FIOLETOWA
KOLEKCJA ZŁOTA
BOMBONIERA jest piękną pamiątką, którą dostają goście. Jest to zarówno „dziękuję” jak i pamiątka. Najpopularniejsze są na weselach, ale daje się je również na innych uroczystościach takich jak urodziny, chrzciny, komunie, rocznice i inne specjalne okazję. BOMBONIERY mogą mieć różne formy, mogą to być pudełeczka wykonane z papieru, sakiewki z tiulu, koronki, satyny lub innych materiałów pełne migdałów w cukrze znane jako konfetti we Włoszech czy drażetki we Francji lub innych słodkości.
Migdały były obecne na weselach i przy narodzinach jako symbol dobrobytu od początku Cesarstwa Rzymskiego. W XIII wieku, w celu poprawienia ich smaku stosowany był miód. W XV wieku, w kuchni europejskiej migdały polewano cienką warstwą cukru. Od końca XVIII wieku, kiedy powstały pierwsze zakłady produkcyjne we Włoszech, migdały stały się popularne i są znane na całym świecie do dziś dnia.
Inną alternatywą migdałów jest czekolada.

Dane kontaktowe

  • Województwo: pomorskie
  • Miejscowość: Starogard Gdański
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)