Prezent na Rocznicę Ślubu - DRZEWO GENEALOGICZNE

Cena: 15 zł
Prezent na Rocznicę Ślubu - DRZEWO GENEALOGICZNE

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Obecnie znajomość historii własnej rodziny jest modna. Możliwość poznania swojego herbu, dotarcia do historii sprzed lat, pozwala na dumę ze swojego pochodzenia i czynów,których dokonali przodkowie. Być może Państwa pradziadowie uczestniczyli w ważnych wydarzeniach historycznych. Teraz mają Państwo możliwość pochwalenia się tym, właśnie dzięki drzewu genealogicznemu. Drzewo genealogiczne jest doskonałym elementem wychowawczym, według którego rodzice i dziadkowie mogą kształtować nowe pokolenia.

Na drzewie genealogicznym można umieścić dowolną ilość osób, dodać ich zdjęcia i nazwiska, wybrać technikę wykonania projektu (sepia,kolor,czerń i biel). Dzięki temu Państwa rodzina będzie zawsze przy Was. W komplecie.

Drzewo genealogiczne to świetny pomysł na prezent z okazji uroczystości rodzinnych takich jak: urodziny, imieniny, rocznicę ślubu. Sprawdzi się również jako podarunek dla nowożeńców i seniorów.

Dane kontaktowe

  • Województwo: dolnośląskie
  • Miejscowość: Dzierzoniów
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)