POLECAMY

Pomysł na wyjątkowy Wieczór Panieński w ANTIDOTUM relax

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Kiedy wszelkie przygotowania dopięte są już na ostatni guzik, przychodzi czas na zadbanie o własną urodę i dobry nastrój, które są w tym dniu szczególnie ważne.

Wieczór panieński niewątpliwie stanowi doskonałą okazję, aby przyszła panna młoda i towarzyszące jej druhny mogły uczestniczyć w wybranych przez siebie zabiegach odprężających i upiększających.

Specjalnie na tą okazję warto wybrać się do ANTIDOTUM, aby tam pod bacznym okiem profesjonalistów skorzystać z relaksujących masaży oraz zadbać o kondycję skóry poprzez dobór odpowiednich zabiegów na twarz i ciało.
Zadbać o włosy wykonując zabieg regeneracji NASHI PHYTO REPAIR , który przywróci blask i sprężystość przed zbliżającym się latem Studio ANTIDOTUM to miejsce, w którym ten wyjątkowy wieczór zyskuje niecodzienny charakter.

ANTIDOTUM zapewnia stworzenie wyjątkowego, nastrojowego klimatu, dzięki któremu przyszłe panny młode i ich przyjaciółki będą czuły się, jak prawdziwe boginie piękna.
W czasie wieczoru panieńskiego salon ANTIDOTUM jest zamykany i cały personel pozostaje do dyspozycji gości.

Za odpowiednią dopłatą zadbamy także o catering. Istnieje możliwość połączenia zabiegów z wykładem i warsztatami z zakresu wizażu i makijażu.

Kosztorys jest ustalany indywidualnie w zależności od preferowanych zabiegów.

W celu ustalenia szczegółów, skontaktuj się z naszym salonem
Antidotum
ul.Żelazna (Centrum Warszawy)
Marcin 531 580 675
beauty&fashion@antidotumfashion.pl

odpowiemy na każde Twoje pytanie i dopasujemy zabiegi do Twoich możliwości finansowych

Dane kontaktowe

  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)