POLECAMY

pogotowie taneczne/weekendowy intensywny kurs pierwszego tańca weselnego dla par

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

W naszej ofercie dla narzeczonych znajdziecie cztery odzaje kursów, dzięki czemu możecie wybrać kurs, który spełni Wasze oczekiwania.

Propozycja do wyboru:- weekendowy intensywny kurs pierwszego tańca weselnego dla narzeczonych – dla osób zabieganych, którym zależy na szybkich efektach. Kurs przyspieszony podczas którego opanujecie choreografię do wybranej muzyki.
Czas trwania 6 godzin ( w tym każdego dnia 15 minutowa przerwa na kawę, herbatę i ciasto lub kanapkę). Zajęcia odbywają się w sobotę i niedzielę, godzina do indywidualnego ustalenia. Przed kursem jest organizowane spotkanie z parą młodą w celu przeprowadzenia wywiadu.
Cena 599 zł/para
Dla posiadaczy kart lojalnościowych Multisport lub OK System jest udzielana zniżka w wysokości 10%.

- kurs regularny – dla tych, którzy mają czas i w spokojnym tempie chcieliby nauczyć się podstaw różnych tańców towarzyskich.
Każdy шторек o godzinie 20:00 przy ulicy T. Kościuszki 117 lok. 3U
Cena według cennika regularnego http://ultrafit.pl/cennik/


- lekcje indywidualne – dla Par którzy marzą o swojej własnej choreografii i cenią Sobie intymną atmosferę na zajęciach. Kurs odbywać się będzie w formie zajęć indywidualnych co pozwoli dostosować program nauki, rodzaj tańca oraz częstotliwość i terminy spotkań do potrzeb i oczekiwań pary.
1 lekcja 60 min. - 100 zł

pakiet 6 lekcji - 550 zł/para

pakiet 8 lekcji - 720 zł/para

pakiet 10 lekcji - 800 zł/para

- lekcje indywidualne u Ciebie w domu- oferujemy Państwu dojazd do Państwa. Na terenie Wrocławia stawka wynosi 120 złotych/para, przedłużenie każdej kolejnej lekcji w tym samym dniu jest tańsza o 10 złotych. Dojazd poza Wrocław jest ustalany indywidualnie.

W celu ustalenia godziny i terminu spotkania zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz na stroni.

Wybierzcie ofertę najlepszą dla Was i rozpocznijcie swoją nową drogę życia razem z Nami.

Dane kontaktowe

  • Województwo: dolnośląskie
  • Miejscowość: Wrocław
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)