POLECAMY

poduszka babydoo - siedzisko dla niemowlaka i antidotum na ból pleców w ciąży !!

poduszka babydoo - siedzisko dla niemowlaka i antidotum na ból pleców w ciąży !!

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

witam,
jestem producentem poduszki wielofunkcyjnej Babydoo - produktu mającego na celu pomoc kobietom w ciąży w niwelowaniu bólów pleców i krzyżowego odcinka kręgosłupa. Po okresie ciąży poduszka spełnia funkcję siedziska dla dzidziusia.

Na rynku jesteśmy stosunkowo od niedawna, niemniej dotychczasowe klientki wypowiadają się o poduszce entuzjastycznie, wszystkie są pozytywnie zaskoczone efektami.

Bóle można próbować łagodzić masażem, który daje jednak krótkotrwały efekt. Nie ma też zastosowania dla kobiet preferujących sen w pozycji na boku (zalecany w ciąży), podczas gdy poduszka babydoo tu właśnie staje się niezastąpiona. Niweluje ona efekt podnoszenia przez biodro całego łuku ciała, które obciąża i wygina kręgosłup. W ciągu dnia poduszkę "składamy" w wygodne oparcie, w nocy eliminuje ona bóle pleców i krzyżów.

Poduszka zapewnia swobodne zmienianie pozycji z jednego boku na drugi, tak, jak zalecają położnicy. Poduszka Babydoo
- utuli twoje ciało podczas snu
- pomoże utrzymać biodra i kręgosłup w neutralnej pozycji
- powoduje lepsze krążenie i odprężenie przez podnoszenie oraz amortyzowanie wybranych przez ciebie partii ciała
- likwiduje napięcie brzucha, pleców, ramion, karku, bioder oraz nóg podczas snu
- po porodzie, będzie doskonałą pomocą w czasie karmienia niemowlaczka.

Więcej informacji zamieściliśmy na stronie Poduszka wielofunkcyjna Babydoo , jest tam również telefon kontaktowy - w razie jakichkolwiek pytań służę pomocą. Zamówienie poduszki Babydoo realizujemy wyłącznie poprzez opcję Zamów ze wspomnianej strony internetowej. Zapraszam do zapoznania się z poduszką ;-)

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Tarnów
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)