POLECAMY

Piękna suknia ślubna Taranis + dodatki gratis

Cena: 1300 zł
Piękna suknia ślubna Taranis + dodatki gratis

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Sprzedam cudowną suknię ślubną zakupioną w salonie Abiu w Warszawie – model TARANIS (kolekcja 2007). Rozmiar 38. Jest to suknia dwu-częściowa w kolorze delikatnego ecru. Suknia przepięknie eksponuje kobiecą sylwetkę. Średniej długości tren bardzo efektownie prezentuje się w kościele, łatwo daje się podpiąć aby nie przeszkadzał w dalszej zabawie. Do sukni dodaje GRATIS: 2 welony (długi i krótki), biżuterię (naszyjnik i kolczyki), szal.


Jeśli potrzebujecie sukni krótszej, mniejszej lub dłuższej, większej to pamiętajcie, że nie ma problemu aby dostosować ją przez krawcową lub zakładając odpowiednią halkę (węższą lub szerszą).

Suknia była tylko raz użyta, na początku października 2007. Jest w stanie idealnym - po profesjonalnym czyszczeniu chemicznym nie ma żadnych śladów używania.

Czułam się w niej naprawdę wyjątkowa i bardzo ją wszystkim polecam. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Jeśli ktoś jest zainteresowany, mogę przesłać więcej zdjęć w lepszej jakości. Zapraszam do obejrzenia i przymierzenia sukni w Warszawie.


Kontakt:
503 706 567
a.kawczynska@wp.pl

Dane kontaktowe

  • Województwo: opolskie
  • Miejscowość: Warszawa
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)