POLECAMY

piekna jednoczęściowa suknia ślubna

Cena: 2000 zł
piekna jednoczęściowa suknia ślubna

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Sprzedam jednoczęściową efektowną suknię ślubna w kolorze białym. Rozmiar 36, wzrost 160 cm, z możliwością skrócenia bądź wydłużenia (za pomocą trenu). Producentem jest polska firma Agora. Cena 2000zł.

Suknia posiada dopinany od spodu tren, bardzo lekki i wygodny, po podpięciu zupełnie nie przeszkadza w zabawie. Góra sukni zdobiona jest kamyczkami Svarovskiego, które dają niesamowity rozświetlający efekt zarówno w świetle dziennym, jak i sztucznym. Ramiączka mogą być zapięte („klasycznie”) tak jak na zdjęciu bądź zawiązane na szyi.
Zaletą sukni jest brak halki, dzięki czemu panna młoda będzie czuła się komfortowo nawet w upalny dzień!
Suknia nie ma żadnych uszkodzeń, podczas ślubu i zabawy w ogóle się nie ubrudziła.Mimo to jest po profesjonalnym czyszczeniu.

Dodatkowym atutem jest oryginalna torebka uszyta przez producenta. Ja potraktowałam ją jako „wiązankę” i włożyłam do niej kwiaty. Gratisowo śliczne rękawiczki i średniej długości 4-wartwowy welon wartości 400zł!

mój nr gg: 9525778

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Kielce
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)