piękna i niepowtarzalna suknia ślubna - zobacz

Cena: 899 zł
piękna i niepowtarzalna suknia ślubna - zobacz

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Suknie ślubne / Sprzedam
  • Nr ogłoszenia: 5847
  • Data zamieszczenia: śro, 10 paź 2007
  • Rozmiar: 38

Opis ogłoszenia

WITAM

MAM DO SPRZEDANIA PIĘKNĄ I NIEPOWTARZALNĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ W ROZMIARZE 38. ZAKUPIONA ZOSTAŁA W SALONIE ZA 1900 ZŁ. SUKNIA JEST W KOLORZE BIAŁYM I SKŁADA SIĘ Z TRZECH CZĘŚCI: GORSET, DÓŁ SUKNI CZYLI MOŻNA POWIEDZIEĆ SPÓDNICA I HALKA NA KOLE. SUKNIA BYŁA ZAŁOŻONA JEDYNIE RAZ W DNIU ŚLUBU. JEST W STANIE IDEALNYM, NIE ZOSTAŁA USZKODZONA JAK NOWA Z SALONU. NIE POSIADA WAD UKRYTYCH.

GORSET - JEGO FASON SPRAWIA, IŻ JEST BARDZO ELEGANCKI I KOBIECY. BIUST WYDAJE SIĘ ZNACZNIE WIĘKSZY I PODNIESIONY DO GÓRY. NA GORSECIE WIDNIEJĄ HAFTY ORAZ PRZEZROCZYSTE CEKINY KTÓRE DAJĄ EFEKT MIENIĄCEGO BLASKU. GORSET JEST Z TYŁU WIĄZANY DZIĘKI CZEMU MOŻNA GO REGULOWAĆ.

DÓŁ SUKNI - JEST BARDZO EFEKTOWNY I ELEGANCKI. NA PRZODZIE SĄ DELIKATNE FALE, NA KTÓRYCH SĄ RÓWNIEŻ PRZEZROCZYSTE CEKINY, KTÓRE DAJĄ EFEKT MIENIĄCEGO BLASKU. Z BOKU FALE ZAKOŃCZONE SĄ DELIKATNYM KWIATEM. Z TYŁU SUKNI RÓWNIEŻ JEST KWIAT, KTÓRY PODTRZYMUJE MATERIAŁ SUKNI DZIĘKI CZEMU PIĘKNIE SIĘ ONA UKŁADA, DO SUKNI JEST HALKA NA KOLE.

OSOBY ZAINTERESOWANE POPROSZĘ O -EMAILA W CELU DODATKOWYCH PYTAŃ I ZDJĘĆ. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA SUKNI OSOBIŚCIE, PONADTO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY.

POLECAM

NAPRAWDĘ WARTO

Dane kontaktowe

  • Województwo: łódzkie
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)