POLECAMY
Cena: 400 zł
PIĘKNA I NIEPOWTARZALNA !

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Do sprzedania mam piękną i niepowtarzalną suknię ślubną + dodatki do niej czyli tren, welon i stroik do włosów. Suknie była szyta dla mnie na specjalne zamówienie - nie jest to więc żadna seryjna produkcja rodem z salonów - kupując ją masz więc gwarancję, że będziesz niepowtarzalna ! Suknia jest biała, wykonana z satyny, na halkach. Na staniku i na trenie pokryta bardzo ładną delikatną koronką. Na staniku, trenie, welonie i stroiku do włosów naszywane są dżety. Tren mocowany jest na haftkach - odpięcie go zajmuje jedynie krótką chwilę. Welon jest dwuwarstwowy. Sama suknia zapinana jest z boku na zamek.

Rozmiar sukni to około 38 na wzrost około 175cm plus obcasy. Suknia jest naprawdę śliczna i bardzo wygodna.

Oczywiście jestem jej pierwszą właścicielką. Została gruntownie wyczyszczona i czeka na swoją właścicielkę. Sprzedaję ją po naprawde niskiej cenie - niedługo się przeprowadzam i zależy mi na czasie. Jej uszycie kosztowało mnie ponad 2000zł. Naprawdę więc POLECAM !!!

Dane kontaktowe

  • Województwo: podkarpackie
  • Miejscowość: Rzeszów
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)