POLECAMY

Piękna, całkiem NOWA - jeszcze w salonie - jedyna w swoim rodzaju suknia Ślubna!

Cena: 1400 zł (do negocjacji)
Piękna, całkiem NOWA - jeszcze w salonie - jedyna w swoim rodzaju suknia Ślubna!

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Suknie ślubne / Sprzedam
  • Nr ogłoszenia: 28551
  • Data zamieszczenia: sob, 9 maj 2009
  • Rozmiar: 38/40

Opis ogłoszenia

Mam do sprzedania całkiem nową suknię ślubną z Tafty Inteligentnej ze zdobieniami ze złotej koronki, kolor biały, rozmiar 38/40. Mam 175 cm wzrostu i była - jak to Pani z salonu określiła -w sam raz, ale jak dla mnie odrobinkę za krótka. Suknia jest w całości. Posiada delikatne drapowanie w pasie, co podkreśla talię. Proszę również zwrócić uwagę na to, iż za delikatną zakładką po prawej stronie sukni (po lewej jeśli patrzymy na zdjęcie), znajduje się delikatne zdobienie ze złotej koronki. Zapinana na zamek błyskawiczny.

UWAGA!!!! Proszę nie sugerować się szarfą na szyjce, ponieważ jest to tylko przyłożony kawałek materiału, przypięty jedynie na chwilę.

Sprzedaję tylko i wyłącznie suknię (bez welonu ponieważ jest on własnością salonu), z tym, że podkreślam, iż jest ona nowa, jeszcze nie odebrana z salonu.

Oczywiście zapraszam serdecznie na przymiarkę, tylko bardzo proszę wcześniej się skontaktować, tak abym mogła ją odebrać wcześniej z salonu.

tel. kontaktowy 696-116-696

Sprzedaję z powodów osobistych.
Pozdrawiam

Dane kontaktowe

  • Województwo: śląskie
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)