POLECAMY

Park trampolin "Skokoloco"

Park trampolin "Skokoloco"

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Zabawki, gry / Inne
  • Nr ogłoszenia: 117247
  • Data zamieszczenia: wto, 19 lip 2016

Opis ogłoszenia

Po wielku latach w branży sportowej i rozrywkowej, postanowiliśmy stworzyć coś nowego. W oparciu o nasze doświadczenie, pasję oraz dziecięce marzenia, narodził się pomysł parku trampolin "Skokoloco". Sport, zabawa oraz wolność - to trzy rzeczy, które stanowią odskocznie od szarej rzeczywistości!

Na naszych zajęciach z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia - wystarczą jedynie chęci! Nieważne też ile ważysz, zbędne kalorie wypocisz podczas zajęć typu Parkour, Fitness czy Workout.

Jeżeli jesteś duszą towarzystwa i chcesz zrobić coś innego, niż dotychczas ze swoimi przyjaciółmi - wybierz się koniecznie na nasze trampoliny main space, basen z gąbkami, dunk arenę, boisko do zbijaka, jumptrack oraz ninja world!

W naszym obiekcie pracuje profesjonalna kadra, która ma za zadanie Ciebie uczyć, wspierać oraz motywować. Z pomocą trenerów akrobatyki będziesz w stanie wykonywać cyrkowe akrobacje, z instruktorami fitnessu dowiesz się więcej o byciu fit, a trenerzy personalni uł

Dane kontaktowe

  • Województwo: dolnośląskie
  • Miejscowość: Zielona Góra
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)