POLECAMY

Oprawa muzyczna ślubu.Śpiew na ślubie - Sopran i Tenor. Łódź,okolice, Ave Maria na ślubie

Oprawa muzyczna ślubu.Śpiew na ślubie - Sopran i Tenor. Łódź,okolice, Ave Maria na ślubie

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Szanowni Państwo!

Jesteśmy małżeństwem i doskonale wiemy jak wielkim dniem jest ślub oraz jak ważne jest dla Pary Młodej aby przeżyć go zgodnie z marzeniami i planami - założonymi czasami już w dzieciństwie ( w przypadku Pani Młodej) :)

Jako artyści śpiewający na co dzień w teatrze, obiecujemy, że oprawa muzyczna jaką Państwu zaoferujemy sprawi, że Msza Ślubna będzie wyjątkowa i zapamiętana przez Parę Młodą oraz gości. Śpiewem na ślubach zajmujemy się już od wielu lat, dlatego mogą Państwo być pewni i spokojni, że nie będą Państwo zawiedzeni.

Proponujemy Państwu profesjonalną oprawę muzyczną Mszy Ślubnej, która sprawi że wasz wyjątkowy dzień wypełni się piękna muzyką.

Zachęcamy Państwa do wyboru naszego duetu – Sopran oraz Tenor, który może wzbogacić Waszą wyjątkową Mszę Ślubną o utwory wykonywane na np. Wejście, Ofiarowanie, Komunię oraz zakończenie Mszy.

Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę internetową oraz zachęcamy do kontaktu.


http://sopranitenorlodz.mozello.pl

Dane kontaktowe

  • Województwo: łódzkie
  • Miejscowość: Łódź
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)