POLECAMY
OKAZJA!!!

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Suknia składa się z dwóch części: gorsetu i spódnicy. Szyta na miare. Priorytetem dla mnie było by suknia była piękna ale również lekka i wygodna i taka właśnie jest. Stan b.dobry, ubrana tylko raz; zaraz po ślubie poddana została profesjonalnemu czyszczeniu.

Wielkim atutem sukni jest jej regulacja. Z łatwością można ją dopasować do swojego kształtu i sylwetki ponieważ gorset z tyłu wiązany na sznurek a spódnica regulowana na guziczek.

Gorset w całości marszczony,ozdobiony modnymi aplikacjami. Spódnica z halką na kole. Posiada tren z możliwością podpięcia. Tren na zamówienie został zrobiony z bardzo lekkiego materiału. Z przodu na spódnicy delikatne marszczenia, z boku ozdobiona kwiatem (gdyby się nie podobał można zdjąć).

Roz. 36/38 ze względu na regulacje.

G R A T I S : rękawiczki z tą samą aplikacją co na górze sukni.


Polecam suknie ponieważ jest magiczna, warta dużo więcej jednak zależy mi na pilnym sprzedaniu dlatego taka niska cena.W razie pytan prosze pisać na e-maila: klaudia_kala5@wp.pl

Dane kontaktowe

  • Województwo: śląskie
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)