Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Witam
Mam do odsprzedania termin 16 LIPIEC 2011 roku w sali w WDK'u w Kielcach
http://www.caffeteria.kielce.pl/
Sala jest piękna i bardzo elegancka i każdy kto choć raz widział tą sale wie, że naprawdę warto zrobić tam swoje wesele. Sala lustrzana może pomieścić do 120osób + ewentualnie do dyspozycji bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów jest sala kominkowa na jakieś 50,60 osób np. można tą salę wykorzystać na salę taneczną przy bardzo dużej ilości gości. Jednak sytuacja w jakiej znaleźliśmy się teraz z narzeczonym zmusiła nas do zrezygnowania z wesela w tym roku. Cena za osobę wynosi 150zł w tym macie prawie wszystko oprócz tortu i alkoholu. Jest 7 gorących dań, ciasta, owoce, napoje bez ograniczeń (soki owocowe, napoje gazowane, woda mineralna, kawa, herbata). W cały koszt wliczona jest też obsługa kucharsko-kelnerska oraz aranżacja stołu.
Wpłaciliśmy zaliczkę w kwocie 2000zł.
Odsprzedam również na ten sam termin zespół muzyczny FOREVER, zadatek jaki wpłaciliśmy to 300zł, a całkowity koszt gry zespołu na weselu to 3500zł.
http://www.forever.jh.net.pl/
Na ten sam termin mamy również fotgrafa i kamerzystę ze studia fotograficznego DWIE WIEŻE, zadatek jaki wpłaciliśmy to 400zł. Cena ostateczna jest zależna od pakiet jaki wybierają Państwo Młodzi.
http://www.dwiewieze.pl/
Dodatkowo jeżeli ktoś będzie zainteresowany mamy zarezerwowany termin w KATEDRZE w Kielcach na godz. 18:00.

Zainteresowanych proszę o kontakt 508-468-660
lub mailowo: m.grabarczyk84@gmail.com
pozdrawiam Marta

Dane kontaktowe

  • Województwo: świętokrzyskie
  • Miejscowość: Kielce
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)