Odstąpie termin sali weselnej 13.08.2011

Odstąpie termin sali weselnej 13.08.2011

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Witam,

jeśli jakaś para poszukuje sali weselnej to polecam w Ząbkach sala weselna FAZIS, w ogródkach działkowych porą letnią jest tam przepięknie cena to 140zł/os.(5 dań gorących,a może być więcej) Wiec rewelacja! jedzenie przepyszne, sprawdzone na kilku weselach... Pierogi robione na miejscu-nie kupowane! W cenie szampan, tort-wraz z oprawa,dekoracja sali (złoty lub bordowy), świeże kwiaty. Dojazd także bardzo prosty- skręt z radzymińskiej w stronę ząbek i po prawej stronie brama wjzdowa. Możliwość zorganizowania poprawin 35-45 zł/os. Organizacja wesela do 150 osób. Parkiet na sali jest drewniany,przed salą mała fontanna.

W razie zainteresowania, chcielibyśmy z narzeczonym odstąpić swój termin w połowie sierpnia 2011, zdarzenia losowe nie pozwalają nam teraz na organizacje hucznej zabawy, jaką jest wesele. Wpłaciliśmy zaliczkę 2000 zł+dodatkową kwotę, żeby potem było mniej i żeby była zniżka od os. ;)

Pozdrawiam i zachęcam do odwiedzenia galerii zdj., która łatwo znaleźć w wyszukiwarce- SALA WESELNA FAZIS

kontakt: emilia668812@o2.pl lu pawel.szwed@o2.pl

Dane kontaktowe

  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Ząbki /k. Warszawy
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)