POLECAMY

Odstąpię salę weselną 16 sierpnia w hotelu Falko w Rumi

Odstąpię salę weselną 16 sierpnia w hotelu Falko w Rumi

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,

Mam do odstąpienia/odsprzedania termin wesela 16 sierpnia w Rumi w hotelu Falko. Cena wynosi 2000zł i wynika z zaliczki wpłaconej na poczet kosztów imprezy, więc de facto termin kupujecie za darmo. Hotel zgodził się na odsprzedanie terminu. Oczywiście posiadam oryginał umowy zawartej z hotelem.

Od siebie dodam, że przykładałem bardzo dużą uwagę do wyboru miejsca wesela i hotel Falko w Rumi jest jednym z nielicznych miejsc w 3mieście i okolicach, cieszących się samymi pozytywnymi opiniami w internecie - polecam sprawdzić w googlach. Moi bliżsi i dalsi znajomi również wypowiadali się o weselach w Falko z samych superlatywach więc decydując się na Falko wybieracie sprawdzone miejsce, gdzie z pewnością urządzicie bardzo udane wesele.

Jako wartość dodana od Falko:
=> Pokój dla nowożeńców gratis!
=> Tort weselny gratis!
=> Romantyczna kolacja dla nowożeńców gratis!
=> Przy weselu powyżej 100 osób udekorowany Mercedes S klasa na 2h gratis!

Menu w cenie 189zł/os.
Nie piszą o tym stronie, ale na wprost Falko znajduje się piękny park z rzeczką, mostkiem, młynem, idealny na krótką sesję zdjęciową podczas wesela. Malownicza okolica jest dość sporym atutem Falko. Szczerze uważam, że przy organizacji wesela na 60-150 osób to jedno z najlepszych miejsc w okolicach 3miasta.

Raczej nie muszę dodawać, że istnieje możliwość wstawienia zarówno okrągłych jak i tradycyjnych stołów, sala jest klimatyzowana (co jest istotne latem), a hotel posiada też parking oraz wyjście na dwór - parasole, krzesła.

Zarezerwowałem też wstępnie kilkanaście pokoi 2-os. dla gości w cenie 199zł ze śniadaniem jeśli chcielibyście przenocować przyjezdnych z dalszych stron. Jeśli nie, można z tego bezproblemowo zrezygnować.

Gorąco polecam!

Dane kontaktowe

  • Województwo: pomorskie
  • Miejscowość: Rumia
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)