POLECAMY

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Witam!
Jeśli ktoś z was marzy o weselu w pełni lata, a za późno wziął się za szukanie sali i nie ma już wolnych terminów, to może skorzysta z mojej propozycji. Mam zarezerwowaną salę numer 3 w hotelu U Boryny w Rąbieniu koło Łodzi. Umowa jest podpisana na 80 osób bez poprawin, jednak sądzę, że jeśli ktoś będzie chciał zrobić poprawiny, to będzie można ten punkt bez problemu zmienić. Wpłaciłam zaliczkę w wysokości 2000zł, którą chciałabym odzyskać. Zmiana rezerwacji wygląda tak, że w umowie skreśla się moje nazwisko i wpisuje osoby, która chce wziąć salę. Ta osoba nie wpłaca już zaliczki w hotelu, bo oni mają moje 2000 tysiące, tylko oddaje mi 2000zł w zamian za co dostaje fakturę, że zaliczka dla hotelu jest wpłacona. Wszystko dzieje się w hotelu, więc macie pewność, że nikt nie próbuje od was wyciągnąć kasy :)
Z sali rezygnujemy, ponieważ z narzeczonym zmieniliśmy koncepcję co do miejsca wesela (oboje nie jesteśmy z Łodzi i jednak wolelibyśmy salę bliżej domu)

Dane kontaktowe

  • Województwo: łódzkie
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)