POLECAMY

oddam termin 26.06 wesele resutauracja wilanów

oddam termin 26.06 wesele resutauracja wilanów

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,

W związku z tym, że rozrosła się nam liczba gości weselnych jesteśmy zmuszeni zrezygnować z terminu 26 czerwca 2010 w Restauracji Wilanów. Oddamy termin bez jakichkolwiek opłat, ponieważ w ten sposób odzyskamy wpłaconą zaliczkę. Sprawa jest pilna.

Charakterystyka miejsca:
Do dyspozycji gości sala na 50-90 osób ze sceną dla DJ lub zespołu, parkietem i barem, oraz dodatkowo ogród: miejsce odpoczynku dla gości i grillowania.

Menu w cenie 220 zł/os zawiera: obiad (przystawka, zupa, obiad), obfity grill w ogrodzie (5 rodzajów mięs, warzywa), 2 dania gorące serwowane o ustalonej godzinie, zimne talarze uzupełniane na bieżąco, ciasta i tort weselny.

Atuty restauracji:
Lokalizacja w samym Wilanowie naprzeciwko Kościoła św. Anny w sąsiedztwie pałacu i parku, bogate menu, profesjonalna obsługa i piękne kompozycje kwiatowe w cenie, brak ukrytych opłat, nielimitowany czas imprezy, brak rygorystycznych wymagań co do minimalnej liczby gości, możliwość otwarcia baru, w restauracji nie będą się odbywały 2 wesela równocześnie.

Byliśmy już na weselu w tej restauracji i dlatego zdecydowaliśmy się sami zorganizować tam wesele. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Proszę o kontakt tel. 501 043 626 lub bezpośrednio z kierownikiem restauracji
www.restauracjawilanow.pl

Dane kontaktowe

  • Województwo: mazowieckie
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)